Aktualności

Zlewozmywaki Solano

zlewozmywaki solano

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszej firmy – niezwykle elegancką serią zlewozmywaków granitowych „Solano”. Wyjątkowość wynika z bardzo wysokiej jakości wykonania oraz a może przede wszystkim z pięknego zdobienia całej linii.

Jaki zlewozmywak kupić?

Decydując się na zakup zlewozmywaka musimy bardzo dokładnie przemyśleć kilka kwestii. Najlepiej zaparzyć sobie dobrą herbatkę, usiąść na środku kuchni, zamknąć oczy i wyobrazić sobie jak chcielibyśmy aby nasza wymarzona kuchnia wyglądała.

Zakupy

Spróbujmy znaleźć w miarę obiektywną odpowiedź na pytanie: jakie okoliczności sprawiają, że bywamy – mniej lub bardziej – zadowoleni z poczynionych zakupów ?!

Zlewy narożne

Tak jak w przypadku pozostałych modeli zlewozmywaki narożne mają różne kształty, od krągłych poprzez owalne aż po charakterystyczne półokrągłe czy trapezowate dopasowane do tej lokalizacji.

Wybór zlewu

Decyzji o zakupie zlewu kuchennego nie należy podejmować zbyt pochopnie. Warto przemyśleć jaki model najlepiej będzie pasował do ogólnego wystroju kuchni i jej wymiarów. Do niewielkich pomieszczeń najlepiej będzie się nadawał zlewozmywak...

Duży zlewozmywak - Leste 15

Model Leste 15 został wprowadzony na rynek na początku lutego 2011 roku. Jest to zlewozmywak półtorejkomorowy z charakterystyczną, umieszczoną przy mniejszej komorze półeczką, którą producent przewidział na baterię...